ÜYELİK KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki her türlü görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , edavetiyem.com a aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses,ürün resim ve tasarımı, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.


Sitede yer alan ürün ve hizmet bilgilerinde zaman içinde değişiklikler olabilir. edavetiyem.com ürünlerinin ve ürünlere ait bu bilgilerin değişmeksizin her zaman aynı kalacağını iddia ve garanti etmez.


Sitedeki ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde olabilecek yazım ve güncelleme hataları edavetiyem.com için bağlayıcı değildir.


Bu siteye ve bağlı sitelere erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasardan edavetiyem.com sorumlu tutulamaz.

 

Gizlilik Politikası

Edavetiyem.com siteye üyelik için kullanıcılardan aldığı bilgilerin 3. şahıslar veya medya basın organlarınca paylaşılmayacağını garanti eder. Sitenin sunduğu davetiye paylaşım platformunda yayımlanan bilgilerin paylaşımı kullanıcıların kendi kontrolleri dahilindedir. Kullanıcıların oluşturduğu davetiyelerdeki kişisel veriler ile olşacak sorunlar edavetiyem.com'u bağlamaz.


Edavetiyem.com'a üye olan herkez  "Kullanım Koşulları" ve "Gizlilik Politikası"nı okuyup aynen kabul etmiş demektir.